Основні етапи оформлення
Кроки оформлення на програму

Крок 1


Оформлення на программу починається із заповнення Анкети в нас на сайті https://www.cspa.com.ua/uk/app.php Перед початком заповнення Анкети потрібно ознайомитися із програмою https://www.cspa.com.ua/uk та https://www.cspa.com.ua/uk/program.html та https://www.cspa.com.ua/uk/faq.php, тому що при заповненні потрібно буде відповісти на питання стосовно самої програми і її розуміння. Заповнення Анкети закінчується сторінкою, де буде вказаний номер Вашої Анкети, який треба записати/запам'ятати. Номер Анкети буде логіном для входу в особистий кабінет, де пароль той, що Ви створили самостійно при заповненні Анкети. Пароль можна завжди відновити, на сторінці входу в кабінет є посилання "Забули пароль?" для цього.
Термінів оформлення НЕ існує! Не треба питати "через скільки я поїду?", ми всі підлаштовуємся під врожай на фермах, а не врожай підлаштовується під кожного з нас. Є випадки коли люди оформлювалися за 3 тижні і вилітали, а є і за півроку. Все по різному, залежить від заявок фермерів і якості Ваших даних в Анкеті. Заповнення Анкет розпочинається в жовтні - листопаді і припиняється в кінці року, після цього прийом анкет не гарантується у зв'язку з великою кількістю бажаючих. Якщо Ви бажаєте оформлюватися групами друзів, парами, це треба робити синхронно, а не з розривом у декілька місяців. Головне – це БУТИ НА ЗВ’ЯЗКУ після заповнення Анкети, якщо ви не відповідаєте на наші повідомлення у Messenger, ми не зможемо розглядати вашу анкету далі.

Минулі Анкети. Якщо Ви відмовились оформлюватися в минулих сезонах або ми не встигли розглянути вашу анкету, НЕ ТРЕБА заповнювати ще одну Анкету, достатньо сповістити нас у Messenger, що Ви бажаєте далі оформлюватися на поточний сезон, і ми розморозимо Вашу Анкету.

Крок 2


Після заповнення Анкети Вам потрібно виконати всі подальші кроки оформлення, які вказані в особистому кабінеті https://www.cspa.com.ua/uk/account.php і після цього надіслати Анкету нам на розгляд (відповідна кнопка в останньому пункті, який з'являється як все вже виконано) і ми розглянемо Вашу Анкету. Термін розгляду коливається і залежить від якості поданих даних в Анкеті, заявок від фермерів, кількості поданих заяв. Після цього ми призначемо і проведемо з Вами on-line співбесіду Viber (відеодзвінок) https://www.cspa.com.ua/uk/account.php?interview . Співбесіди починаються з жовтня-листопада і тривають до кінця червня. Співбесіди ми проводимо поступово, враховуючи вказані дати бажаного вильоту у 8 розділі Анкети. При вказуванні дат у 8 розділі Анкети прохання розуміти, що 80% заявок від фермерів надходить на початок робіт у травні-червні, і на зиму заявок небагато, це все ж таки сезонні роботи на полях по збору врожаю.

Крок 3


Після проходження співбесіди потрібно дозавантажити необхідні докумени в особистому кабінеті https://www.cspa.com.ua/uk/account.php, як то медичну декларацію Concordia, правила програми Concordia, посвідчення водія за наявності і очікувати розміщення на ферму.
Увага! Все подальше оформлення, контракт з фермою, інструкції по візі, квиткам, прибуттю на ферму будуть надходити в особсистому кабінеті за посиланням вище.
Будь-ласка майте на увазі: в нас системне оформленя, і нажаль немає індивідуального підходу, тому всі останні новини ви матиме саме у Вашому особистому кабінеті, електронній адресі та у Viber боті. Також кожна Ваша дія в особистому кабінеті фіксується повідомленням на електронну адресу, ми бачимо коли Ви в особистому кабінеті завантажили документ, візу, чи квиток.
Ми не можемо приймати нескінченні телефонні дзвінки, це займає багато часу, набагато зручніше Вашу питання направляти будь-ласка в Messenger.
Ви маєте потійно бути на зв'язку. Якщо Ви не на зв'язку, ми відмовимо Вам в подальшій участі в програмі та заморозимо Вашу Анкету. Але якщо Ви не зв'язку після отримання візи або впродовж самої прогрfми в Британії в Concordia не буде вибору як анулювати Ваш робочий дозвіл і тим самим Ваша віза стане недійсною, хоча вона є в паспорті. Отже ДУЖЕ ВАЖЛИВО весь час залишатися на зв'язку з нами.
Зауважте! Ми не роботи і працюємо з ранку але до 19:00 в робочі дні, маємо вихідні у суботу неділю і державні святкові дні, прохання з розумінням до цього відноситися!

Крок 4


Термін отримання розміщення на ферму залежить від заявок фермерів і від того, чи підходить Ваша кандидатура під ці заявки. Наприклад, на зиму - початок весни фермери зазвичай просять чоловіків на спорудження тунелей, а жінок вже пізніше на квітень-травень, для посадки і потім збору врожаю. Це треба враховувати особливо людям, які бажають їхати парами. Ферми дивляться на досвід ручної фізичної праці, тому так важливо повніше розписувати 11 розділ Анкети. Ми не можемо гарантувати якісь терміни отримання розміщення, але просимо аплікантів актуалізувати свої дані у 8 розділі, де Ви маєте зазначити свої уподобання по фермі, бажаним датам вильоту та з ким Ви бажаєте їхати. Все це ми намагаємось максимально врахувати, але Ви маєте розуміти, що не все від нас залежить. Тому будь-ласка тримайте актуальним розділ 8 Анкети, він завжди буде доступний для редагування.
При отриманні розміщення на ферму від Concordia Ми сповістимо Вас в особистому кабінеті, через наш Viber бот та на Вашу електронну адресу. Ви маєте підписати договори з Фермою і з CSPA (все в особистому кабінеті). Після підписання Вами договорів, ми відправляємо Вашу Анкету до Concordia, яка має перевірити дані і підтвердити Ваше розміщення на ферму. Ви маєте точно визначитися в цей момент, чи Ви дійсно бажаєте приймати далі участь в програмі чи ні. Ми спитаємо Вас про це у Вашому особистому кабінеті і Ви маєте підтвердити подальшу участь або ні після завантаження підписаної сторінки Договору з фермою. Всі інструкії з цього приводу будуть знову ж в особистому кабінеті.

Крок 5


Після Вашого підтвердження в участі в програмі і відправки Анкети до Concordia ми очікуємо звідти Ваш офіційний робочий дозвіл, який випускає Concordia як Ваш візовий спонсор. Треба дочекатися цього, ми одразу Вас сповістимо через наш Viber бот, що отримали дозвіл і одразу після цього почнемо заповнювати Вашу візову Анкету. Будьте готові сплачувати за візу ОДРАЗУ як Ви отримаєте повідомлення, що ми отримали Ваш робочий дозвіл від Concordia, це дуже важливо, щоб Ви прибували на ферми ГРУПАМИ, а не кожний сам по собі. Це пов'язано із карантинними заходами, які ферми здійснюють за вимогами уряду Великобританії, одне з яких - прибуття працівників группами де це максимально можливо.

Крок 6


Заповнену Візову Анкети ми надішлемо Вам в особистий кабінет, про що сповістемо Вам через наш Viber bot. Після чого Вам треба якнайшвидше ії перевірити в особистому кабінеті CSPA і підтвердити вірність даних, або сповістити нас про помилку у Messenger. Після підтвердження даних Вам надійдуть інструкції по оплаті візового збору. Увага! Ця оплата здійснюється як он-лайн платіж з Вашої картки (або будь-якої іншої картки), таким самим чином, як купівля квитка на літак через сайт авіакомпанії або купівля квитку в кіно он-лайн. Платіж здійснюється на державному сайті уряду Великобританії gov.uk ВСЕРЕДИНІ Вашої візової Анкети. Після здійснення платежу і виконання інструкцій у Вашому особистому кабінеті ми забронюємо Вас на найближчу вільну дату безкоштовно. Якщо вільна дата буде через довгий час як то 2-3-4 тижні ми радимо купляти платний слот у візовому центрі (ціна у 2021 складала 1200 грн), що надасть Вам змогу подати на візу за 1-4 дня після сплати візового збору, що може бути критично Важливим для прибуття на ферму групою в заначений в контракті час. Ми надішлемо інструкції з цього приводу у Ваш особистий кабінет. УВАГА! з початком війни в Україні апліканти подаються у візових центрах Європи, де бронювання дати візового центру майже скрізь ПЛАТНЕ (67-69 євро), це додатково до візового збору. Також треба зауважити що Ви маєте залишати Ваш закордонний паспорт у будь-якому візовому центрі, щоб Вам там вклеювали візу. Послуга з можилвістю залишити паспорт з собою, якщо Вам це потрібно, (Keep My Passport) на час оформлення візи платна і в різних візових центрах коштує по-різному (близько 100 євро).

Крок 7


Відвідування Візового Центру в Києві і подача Анкети і відбитків пальців на робочу візу Великобританії. Ми вже писали вище, що забронюємо Вас на безкоштовний слот за умови вчасної оплати візового збору. Увага! Всі інструкції, що брати з собою у візовий центр, яка процедура, що робити далі після подачі є у Вашому особистому кабінеті за цим посиланням: https://www.cspa.com.ua/uk/account.php?visainstruction
Перед тим як питати що робити далі, перечитайте ці інструкції у себе в кабінеті. Віза робиться 7-10 робочих днів за 1-2 міс до вильоту. Для подачі на візу Вам потрібно бути в Києві в призначений день, сповіщаємо заздалегідь. До цього моменту ви можете знаходиться як в Україні, так і за її межами. Ми НЕ прив’язуємо людей в період оформлення.

Крок 8


Бронювання і придбання авіаквітківв важлива справа. Після подачі на візу у вас в особистому кабінеті в спойлері Авіаквитки буде список людей, з ким ви оформлені на одну ферму для прильоту. Зв'яжіться і поспілкуйтесь щодо придбання квитків. Ми надаємо рекомендації щодо купівлі квитків після отримання Вами рішення по візі. Але деякі купляють квитки раніше на свій ризик, тому що їх придбання заздалегідь дешевше. Ми не можемо за Вас приймате таке рішення купувати квиток раніше ніж отримання візи, але ферма потребує прибуття групою, а не коли хто забажає (див. Крок 5, 6). Наші рекомендації надходять одразу після отрмання Вами рішення і іноді дуже важливо летіти в дати саме по цим рекомендаціям, які погоджуються з фермами і Concordia.

Крок 9


Виліт до Великобританії, прибуття на ферму, важка праця на полях по збору врожаю. Concordia - це Ваш візовий спонсор. Згідно Британського іміграційного законодавства і умов Вашої візи Ви можете працювати тільки на фермі, що вказане у Вашому робочому дозволі Concordia, праця в іншому місці буде нелегальною. Якщо Ви покинете ферму Concordia до закінчення дії контракту, Concordia анулює Ваш робочий дозвіл пілся 10 днів з моменту виїзду з ферми і таким чином Ваша робоча віза стає недійсною. Отже Ваше перебування у Великобританії після цього буде нелегальним і Вам треба покинути країну одразу після цього, а НЕ до кінця дії візи.
За умовами візи і договору з Concordia та CSPA ви повинні надіслати зворотній квиток на вильот з Британії не пізніше ніж за тиждень до моменту виїзду з ферми. Concordia передає Ваші квитки в іміграційну службу, але якщо немає зворотнього квитку, Concordia вносить вас в чорний список іміграційної служби. Наслідки порушення цих правил - це 100% відмова у наступній робочій візі в Британію. Хіба варто таке робити?
Якщо у Вас проблеми на фермі, спровістіть нас про це, Concordia спробує Вам допомогти. Всі бажають, щоб Ваше перебування в Британії, Ваша робота на фермі були успішними, і Ви щосезону повретались туда працювати бузліч разів, за умови дотримання правил візи.

Крок 10


Повернення в Україну. За умовами візи і договору з Concordia та CSPA ви повинні надіслати зворотній квиток на вильот з Британії не пізніше ніж за тиждень до моменту виїзду з ферми. Concordia передає Ваші квитки в іміграційну службу, але якщо немає квитку, Concordia вносить вас в чорний список іміграційної служби. Наслідки порушення цих правил - це 100% відмова у наступній робочій візі в Британію.
Вартість участі в програмі
Вартість подорожі складається ТІЛЬКИ з оплати візового збору урядові Великобританії (на даний момент вартість візового для робочої візи Tier 5 - еквівалент 244 фунтів стерлінгів) та оплати авіаквитку (придбання на сайтах будь-яких зручних Вам авіакомпаній за їх тарифами). Більше ніяких додаткових внесків Агентові чи Операторові чу будь-якому посередникові за програму апліканти не вносять, зауважте це будь-ласка! Здідно законодавства Великобиртанії брати будь-яку оплату з аплікантів за будь-які послуги надання роботи у Великобританії в сільскому господарстві ЗАБОРОНЕНО!
Заповнення On-Line Анкети на сайті

Найголовніше зрозуміти - один раз вірно і відповідально заповнити Анкету і це 80% успіху! Це абсолютно просто! Якщо всі дані під рукою, заповнення займе максимум 20-30 хвилин.

Анкету можна заповнювати прямо в смартфоні. Не ігноруйте підказки, суворо дотримуйтесь рекомендацій. Також в самій анкеті над кожним полем є приклади заповнення, які виділені жирним шрифтом.

Внесення даних в УСІ поля анкети критично важливо. Частково заповнені анкети не приймаються до розгляду, потрібно враховувати це! Дані, які вносяться в анкету, потрапляють Оператору програми, а також у візову Анкету. Якщо будуть недовнесені якісь дані, якщо будуть помилки, це може привести до відмови у візі. Тому всі поля потрібно заповнювати ДУЖЕ уважно! Після заповнення анкети Вам прийде email підтвердження з Вашими заповненими даними на вашу електронну адресу, яку ви вказали при заповненні Анкети.

Увага! Якщо ви помітили помилку після заповнення, НЕ ПОТРІБНО її заповнювати ще раз! Відразу ж після заповнення автоматично створюється Ваш персональний Аккаунт на нашому сайті, куди ви зможете зайти і самостійно перевірити та виправити помилки.

 

УВАГА! Для того, щоб повністю заповнити анкету, потрібно знати і мати під рукою наступне:

 

- ваш український паспорт;
- ідентифікаційний податковий номер України;
- домашня адреса (саме домашня, гуртожиток НЕ вказувати!);
- індекс домашньої адреси;
- контактні телефони, ПІБ і дати народження батьків, робочі телефони та місця їх працевлаштування;
- свій E-mail, Skype, Facebook, Instagram, мобільний телефон, Viber, домашній телефон;
- закордонний паспорт.

Проходження співбесіди з представником програми в Україні

Ви повинні будете обов'язково пройти співбесіду з представником програми в Україні Кирилом Мартиненко. Це не наша вимога, а вимога Операторів і самої програми. У Вашому Акаунті буде вказано час, дата і місце співбесіди, уважно відстежуйте статус аккаунта. Зазвичай, ми проводимо співбесіду он-лайн за допомогою Viber відео дзвінка. В особистому кабінеті також будуть докладні інструкції щодо проходження співбесіди, необхідни документів для співбесіди відразу ж після заповнення Анкети. Прохання ПОВНІСТЮ їх виконати.

Завантаження необхідних документів в On-Line Account
Після проходження співбесіди з представником програми в Україні аппліканту необхідно буде завантажити фото або скани документів. Докладна інформація та інфтсрукції у вас будуть у Вашому особистому документі. Будь-ласка, прослідкуйте уважно щодо формату файлів що завантажуються. Це стосується фото для анкети, фото або скану з/паспорту, посвідчення водія, довідки про відсутність судимості, договорів з Concordia, з Фермою, з Агентом Concordia, тощо.
Отримання розміщення на ферму

Інформація про розміщення на ферму та договір з фермою буде знаходиться у Вашому особистому кабінеті. Ми повідомимо Вас по Email та через Viber bot про отримання розміщення у Вашому акаунті і надамо подальші інструкції.

Заповення, подача заявки, оплата на візу

Вам НЕ прийдеться заповнювати візову Анкету самостійно, це частина наших послуг! Але у вас буде можливість перевірити всі дані та знайти помилки і повідомити про це нас у Вашому особистому кабінеті в нас на сайті.

Оплата візового збору буде здійснюватися Вами САМОСТІЙНО за допомогою Вашої банківської карти (убо будь-якої карти, наприклад, Ваших родичів). Реквізитів оплати НЕ ІСНУЄ! Ви будете сплачувати за візу всередині Візової Анкети на державному сайті уряду Великобиратнії gov.uk, яку ми створюємо за вас, як отримуємо робочі дозвола від Concordia. Спосіб оплати такий же простий, як, наприклад, сплата за сплата за квитки на потяг ібов кіно через сайт, ви вносите тільки дані картки, це он-лайн платіж.
Вимоги до картки:
1. Можна використовувати карту платіжних систем Visa або MasterCard будь-якого банку в гривнях.
2. Банківська карта може бути як особисто Ваша, так і Ваших батьків, або будь-якого Вашого фінансового спонсору.
3. Вартість візового збору складає 244 фунтів стерлінгів, посилання на офіційний веб ресурс уряду Великобританії. Але їх уряд калькулює цю вартість в євро, отже вартість може коливатися в залежності від курсу євро до фунта. Приблизно це 300 євро. Сплачувати можна в гривнях по курсу продажу євро у банку, який випустив карту. Прослідкуйте, щоб відповідна сума була на картці із невеличким запасом на пару євро на всяк випадок.
4. Карта має бути відкритою для оплати в Інтернеті, незаблокованою, ліміт (НЕ кредитний, а на оплату в Інтернеті) має бути знятий і т.п. задайте відповідні питання у Вашому банку ЗАЗДАЛЕГІДЬ!
УВАГА! Рекомендуємо якомога ШВИДШЕ підготувати карту для самостійної оплати за візу одразу пілся отримання розміщення на ферму від Concordia, НЕ ЧЕКАЙТЕ термінових повідомлень!
Бронювання та оплата авіа квитків
Всі апліканти самостійно купують авіаквитки на сайтах авіакомпаній: https://www.flyuia.com/ua/ru/home, https://www.ryanair.com/ua/uk/, https://wizzair.com/#/ Увага! Ми надамо інформацію на яку дату бажано купити квитки з тим щоб на ферми прибували групи аплікантів, а також надамо інформацію про можливі трансфери з аеропортів до ферм, але відповідальність аплікантів завантажити придбані квитки у свої CSPA акаунти протягом 24 годин з часу придбання. Дуже важливо виконуваати наші інструкції з цього приводу для того, щоб ми вчасно інформували фермерів і Concordia про ваше прибуття.
Увага! Без завантаженого квитку ми НЕ зможемо Вам зробити форму для проходження контролю на кордоні з Британією - Passenger Locator Form, а без неї Вас не пусять навіть на літак.і