ФОП Мартиненко Кирило Сергійович (комерційна назва C.S.P.A. - Center of Student Practice Abroad - Центр практики і стажування студентів за кордоном) на ринку подібних послуг в Україні працює з 2001 року. За нашою допомогою в таких країнах, як Великобританія, Ірландія, США, Данія побувало більше 7000 студентів. Велика частина з них проходила практику на фермах Великобританії за програмами Concordia та HOPS. З 2006 року маємо ліцензію Міністерства праці та соціальної політики України №146663 від 28.09.2006 (продовжено безстроково з 05.10.2011 с №585027).
З початку 2019 року наша компанія є офіційним представником Concordia (UK) Ltd в Україні, та з 27 березня 2019 року маємо британську ліцензію GLAA https://www.gla.gov.uk/our-impact/who-has-a-glaa-licence, яка надає право надавати працівникам з України послуги по програмі Seasonal Workers Scheme UK.
Наша філософія - це перед усім добробут наших клієнтів. Довольні і щасливі клієнти за допомогою наших послуг - це найліпша реклама для нас, це смисл нашої діяльності, це репутація, яку не купиш за гроші.
Чому клієнти обирають нас:

- надійність і репутація, перевірена часом і багаторазово всілякими контролюючими органами;
- професіоналізм всього персоналу компанії, який брав участь неодноразово в подібних програмах;
- ми знаємо що вам потрібно, і як зробити вашу програму вдалою;
- ми надаємо інформаційну підтримку протягом ВСЬОГО періоду участі клієнта в програмі, радимо і пропонуємо різні варіанти і після закінчення участі в програмі;
- ми не рекламуємо себе в засобах масової інформації, люди самі нас знаходять, наша реклама - це задоволені клієнти під час і після участі в наших програмах.
Адреса і контакти:
54020, м. Миколаїв, вул. Георгія Гонгадзе (Паризької комуни), 9
офіс 013
Cell/Viber: +38 067 512 9278
Email: k.martynenko@hotmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/www.cspa.com.ua
Як нас знайти: