FAQs - Часті питання і відповіді
Що то за програма? Яка оплата? Скільки це все коштує? Хто Ви такі? Чи не буде омани?
Це державна програма уряду Великобританії Seasonal Workers Pilot для підтримки британських фермерів. Програма сезонних працівників на фермах Великобританії, оплата на рівні британьского погодинного мінімуму: https://www.cspa.com.ua/uk/program.html

Презентація програми

Програма, послуги, вакансії - БЕЗКОШТОВНІ! Ви сплачуєте тільки за візу 244 фунтів стерлінгів в еквіваленті та за авіаквиток (самостійне бронювання на сайтах авіакомпаній за Вашим вибором). Більше НІЧОГО і НІКОМУ!

Уряд Великобританії призначив візового Спонсора програми безприбуткову організацію Concordia (UK) Ltd, C.S.P.A. є офіційна агенція Concordia в Україні, маємо британську ліцензію на цю діяльність від державного органу протидії сучасному рабству GLAA, та українськую ліцензію на посередництво у працевлаштуванні за кордоном.
Ми не беремо з Вас грошей, ніяких, нам немає сенсу нікого обманювати, тому що ціль кожної омани - заволодіння грошима.
При оформленні на програму, ви підписуватиме ТРИ договори: з Concordia, з Фермою, з нами.
Згорнути
Як потрапити на програму? Які критерії? Скільки часу займає все оформлення?
Для оформлення на програму потрібно заповнити On-Line Анкету на нашому сайті https://www.cspa.com.ua/uk/app.php

Інструкції по заповненню Анкети: https://www.cspa.com.ua/uk/apply.html#apply

Хто може брати участь у програмі: https://www.cspa.com.ua/uk/program.html#criteria

Технічно оформлення проводиться за три тижні з моменту заповнення Анкети до моменту вильоту, але весь процес розтягується на місяці, бо це залежить від того, коли Ви заповгили Анкету, коли Ви бажаєте вилетіти, на які дати є місця, і так далі. Тому просто немає сенсу питати скільки часу оформлюються документи, бо мі підстроюємся під врожай, але не врожай підстроюється під ваші/наші плани. Отже, Ви можете заповнити Анкету в жовтні і полетіти в травні, а можете в лютому, ми не можемо і не будемо точно прогнозувати це. Але при заповненні Анкети в 10 розділі Ви зможете надати бажані дати участі в програмі і ми будемо намагатися це виконати.

Згорнути
Я заповнив Анкету. А що далі?
Це найбільш популяне питання: А що далі? При заповненні Анкети на нашому сайті автоматично створюється on-Line Account (особистий кабінет), де Ви можете відслідковувати зміни статусів, всі подальші інструкції і знати без запитань а що ж далі :) Отже після заповнення Анкети зайдіть у свій Акаунт, завантажте фото нормальної якості, фото першого розвороту Закордонного паспорту, та дозаповніть 10-13 розділи Анкети:
Згорнути
А коли буде співбесіда?
Це не менш популярне питання. Після завантаження Вашого фото і скану паспорту а також заповнення 10-13 розділів Анкети нам потрібен час для оброблення даних. Немає чіткого часу розгяду Анкети, це залежить від того як швидко і чітко ви все дозаповнете, якої якості буде Ваше фото, чи вкажете чітко як потрібно Ваші закордонні подорожі у 10 розділі Анкети. Як тільки ми перевіремо Вашу Анкету статус змінеться на Interview Ready, а також у вас в Акаунті з'явиться інформація про дату і час співбесіди (також надійде інформація на Viber):
Згорнути
Я пройшов співбесіду, а що далі? Які документи?
Після проходження співбесіди Вам необхідно якнайшвидше завантажити подальші документи, які вказані у Вас в аккаунті:

- посвідчення водія (за наявності);

- медичну декларацію Concordia;

- правила Програми Concordia;

- довідку про несудимість.

Як і де завантажити документи?

Зауважте, чим швидше Ви завантажете документи, тим скоріше ми почнемо розглядати Вашу анкету для розміщення на фермі.

Згорнути
А коли буде розміщення на ферму? Де інформація про умови?
Розміщення на ферму надходить після того, як Ви завантажете всі документи після співбесіди, але може пройти певний час після співбесіди, ніж Ви отримаєте розміщення. Це пов'язане з тим, що нам ці розміщення надходять від Concordia, і ферми також надають свою побажання щодо робітників, дат початку роботи, терміни праці, тощо. Тому якщо наприклад в січні - березні фермери бажають робітників чоловічою статі (спорудження тунелей, посадка врожаю), тому що є потреба у фізичній силі, тому ми не можемо розмістити на такі ферми жінок або, наприклад, пари. Отже, потрібно з розуміння ставитися до цього.

Як тільки Ви отримаєте розміщення, Ваш статус в аканті змінеться, і Ви отримаєте повідомлення на Viber та Email за подальшими інструкціями:

Після отримання розміщення, Вам потрібно підписати договір з фермою, на яку ми вам надіслали розміщення, та завантажити тільки ОДНУ сторінку з підписом у Ваш Акаунт протягом ДВОХ робочих днів. Всі умови праці, проживання, тощо містяться в договорі з Фермою у вашому Акаунті.
Згорнути
А коли, як і кому сплачувати за візу? Де подавати документи на візу? Скільки часу робиться віза?
Після того, як ми відправляємо Вашу Анкету до Concordia, Ви маєте бути готовими сплатити за візу в будь-який момент, а не казати "а можна я завтра заплатю?", коли треба платити терміново! За візу Ви сплачуватиме безпосередньо урядові Великобританії в середині візової Анкети, а не комусь. Сплата за візу за звичай відбувається за 1 -1,5 місяці до вильоту ПІСЛЯ отримання робочого контракту і робочого дозволу від уряду Велкобританії. Вичерпна інформація про оплату міститься на сайті https://www.cspa.com.ua/uk/apply.html#visaapp

Всі інструкції про подачу документів на візу містимуться у Вашому акаунті, ми інформуємо кожного в Акаунті та на Viber. Документи на візу, як і Ваші відбиткі пальців, подаються тільки в Києві у Візовому центрі https://pos.tlscontact.com/kbp_en/index.php, віза робиться 10-15 робочих днів (офіційні терміни), але зазвичай рішення про візу надається за 5-6 робочих днів.

Згорнути
Де і як купляти авіаквитки? Як добиратися до ферми?
Всі апліканти самостійно купують авіаквитки на сайтах авіакомпаній: https://www.flyuia.com/ua/ru/home, https://www.ryanair.com/ua/uk/, https://wizzair.com/#/ Увага! Ми надамо інформацію на яку дату бажано купити квитки з тим щоб на ферми прибували групи аплікантів, а також надамо інформацію і будемо намагатися організувати трансфери з аеропортів до ферм, але відповідальність аплікантів завантажити придбані квитки у свої CSPA акаунти протягом 24 годин з часу придбання. Дуже важливо виконуваати наші інструкції з цього приводу для того, щоб ми вчасно інформували фермерів і Concordia про ваше прибуття.

Згорнути
Що брати із собою на ферму? Які речі? Які документи?
Дуже багато інформації щодо того, що із речей та обов'язкових документів брати із собою міститься на нашому сайті:

https://www.cspa.com.ua/uk/program.html#taketofarm

Інформаційна брошюра:

https://www.cspa.com.ua/uk/files/Brochure2019.pdf

Згорнути
В мене проблеми на фермі, до кого звертатися? Як і де залишити відгуки про ферму?
Якщо у Вас проблеми на фермі, ПЕРШЕ що Ви повинні зробити і зрозуміти: ваш роботодавець НЕ Агент і НЕ Concordia, Вам потрібно звернутися в офіс ферми з Вашою проблемою і вирішити її на місті. Так написано у Вас в контракті з Фермою. Якщо Ваше питання не вирішується, тільки після цього потрібно звернутися до Вашого Агента, тобто до нас. Але перше, що ми спросимо: чи зверталися Ви до ферми? до кого саме? Що Вам віпдовіли і так далі. Потім ми запросимо вас Ваші розрахункові листи і після цого передамо Вашу скаргу до Concordia, яка намагатиметься вирішити Вашу проблему з фермою.

Якщо Ви бажаєте залишити відгуки про ферму, Ви зможете це зробити у Вашому CSPA Аккаунті (форма для відгуків стане доступною в Аккаунті через 30 днів після прибуття на ферму):

https://cspa.com.ua/uk/account.php?farmfoto

Згорнути